FK Cement:Đurikin, Bajić, Vilotijević, Zogović, Pavlović, Vujošević, Ćurko, Stančetić, Zgonjanin, Vujičić, Tatić

FK Cement - Žuti: Pavlocić, Zgonjanin, Marjanović

FK Hajduk - Crveni: -
FK Cement - Crveni: -

Nadoknadno vreme: 3 min.

Kula

Posle centaršuta sa desne strane Zličić je trzajem glavom iz blizine matirao golmana gostiju. Usledila su potom dva pokušaja kapitena Davidova da bi u finišu prvog dela gosti izjednačiči. Napucana lopta odbila se od Kojičića do Vujoševića, kome nije bilo teško da je sa nekoliko metara pošalje u mrežu - 1:1 Davidov je iz kornera ubacio loptu u peterac gostiju gde je najviše skočio Kojić i šutem glavom ponovo doveo tim u vođstvo. Gosti se nisu predavali, pa su posle desetak minuta drugi put izjednačii. Posle kornera Zgonjanin je udarcem glavom sa ivice peterca poslao loptu u mrežu - 2:2. Finiš susreta pripao je Kuljanima koji su iz penala golom Davidova, ponovo stekli gol prednosti. Minut pre kraja rezervista Stojcev je samo potvrdio zasluženu pobedu domaćina.